anasayfa
Haber Detay

Konum

user

Grandhan Hotel, kültür ve turizm medeniyetler beşiğinin en eski yerleşim yerlerinden olan Aksaray’ın 40 km batısında yer alan ve Eski İpek Yolu üzerinde bulunan Sultanhanı Kasabasındadır. Sultanhanı Kasabası, 1.Alaeddin Keykubat tarafından yaptırılan Kervansaray’ı ile meşhurdur. Mevki olarak kültür ve turizm için gezilip görülmesi gereken en eski ve tarihi yerlere yakındır.

Sultanhanı’nın doğusunda yer alan Aksaray’a 40 km olan ve içerisinde tarihin önemli yerleri barındıran ve tarihe damga vuran Aksaray da, Selçuklu döneminden kalma Eğri Minare, Ulu Cami, Ihlara Vadisi (80km), Güzelyurt Manastır Vadisi (80km) gibi tarihi ve doğal güzellikler ile Hasan Dağı, Melendiz Dağı gibi volkanik dağlar bulunmaktadır.

Grandhan Hotel, tarih ve doğanın iç içe geçerek bütünleştiği kültürel ve tarihi yaşanmışlıkların birikimi olan Nevşehir’e 120 km uzaklıkta yer almaktadır. Türkiye’nin en eşsiz Turizm cenneti olan Nevşehir Ürgüp (130km), Göreme(130km), Avanos, Derin kuyu (120km), Uç hisar (120km) eşsiz güzellikleriyle 12 ay boyunca sürekli olarak yerli yabancı turistlerin akınına uğramaktadır.

Grandhan Hotel, İnanç Turizm’in ülkemizde ilk akla gelen şehri olan Konya ‘ya da 90 km mesafede yer almaktadır. 

Grandhan Hotel olarak, bu güzellikleri siz değerli misafirlerimize sunmaktan ve yaşatmaktan mutluluk duyarız. Bizimle kendinize zaman ayırın..


Tarih : 25-04-2015